Новини та події...

Новини, події, анонси... Наукова та медична діяльність Університетської клініки.

Алан Уолкер - британський лікар хіропрактик

В липні місяці, в Університетській кліниці, за інформаційною підтримки "Хеппі Радіо" та Київський національний університет ім.Тараса Шевченка - британський лікар хіропрактик Алан Уолкер провів благодійний безкоштовний прийом для участників бойових дій та військових ЗСУ.

 https://www.daventrychiropractic.co.uk

 Хіропрактика.  Що це таке?

Хіропрактика - це мануальне лікування всього тіла. Хіропрактик доктор Алан використовує свої навички та підготовку, щоб пальпувати хребет з метою визначення, де хребці не працюють належним чином. Хіропрактик називає це підвивихом.

Підвивих - це коли один або кілька хребців не працюють належним чином. Це впливає на нерви, які проходять через хребці до м'язів та органів. Підвивих також впливає на те, наскільки добре спинний мозок може надсилати повідомлення до головного мозку та отримувати їх. Коли мануальний терапевт виявляє підвивихи в хребті, він виконує корекцію, що з часом допомагає організму зцілитися. Вправи виконуються вручну.

Уявіть собі шланг, під'єднаний до крана, кінець якого занурений у басейн. Ви відкриваєте кран, а вода зі шланга в басейн не потрапляє. Чому? Шланг має перегини, як тільки ці перегини будуть усунені, вода потече вільно. Підвивихи - це перегини в шлангу, які блокують потік інформації між мозком і тілом.

Переваги мануальної терапії

Усі мануальні вправи стимулюють блукаючий нерв (найдовший нерв в організмі, який з'єднує мозок з кишечником та іншими органами). Вправи стимулюють блукаючий нерв, що допомагає людині перейти в парасимпатичний нервовий стан, де відбувається загоєння та відновлення.

Це виводить людину зі стресового симпатичного стану. Інакше відомого як реакція "бий, тікай, замри", яка негативно впливає на травну систему, рівень гормонів, а також негативно впливає на кожну реакцію в організмі.

Цей симптоматичний стан порушує природні ритми серця, створюючи більший тиск на нього, а також ставлячи під загрозу здатність людини глибоко і правильно дихати.

Так, кожна людина повинна вміти рухатися між цими двома станами, але надмірне перебування в симпатичному стані негативно впливає на весь організм.

Основною перевагою мануальної терапії є зниження рівня болю, який відчувають люди, оскільки хіропрактика працює з вродженою здатністю організму до зцілення. Це найбільш відома перевага.

Інші плюси полягають у покращенні постави та просторової орієнтації людини, а також у допомозі організму повністю задіяти та правильно використовувати пропріоцептивну систему, та вестибулярний апарат.

Здатність краще функціонувати і рухатися в самому хребті, що призводить до підвищення його гнучкості.

Коли тіло рухається в напрямку зцілення, енергія нервової системи відновлюється в м'язах, і більшість повідомляють про здатність краще спати, що позитивно впливає на здатність людини до одужання та гарного самопочуття.

Дослідження показують, що мануальна терапія підвищує активність у префронтальній корі головного мозку, яка відповідає за навчання та сприйняття інформації.

Сайт Алана Уолкера медичної практики:

https://www.daventrychiropractic.co.uk

Інстаграм:

https://instagram.com/daventrychiropractic?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Сайт асоціації хіропрактиків у Сполученому Королівстві

https://www.gcc-uk.org/?fbclid=IwAR2_vGK0Rc2Bv_x1k7JxX3uIjsReZKEJa4f2F0vCinmNB81kN9k74iY64Xc

Школа хіропрактики

https://www.mctimoney-college.ac.uk/?fbclid=IwAR3wVukvZDZTDJaTNAC34IZ7z2O4IWgZ6YnQKE1hhczNykedbAtVMR1zGI4

© 2019 Університетська клініка Київського національного університету ім. Тараса Шевченка