Новини та події...

Новини, події, анонси... Наукова та медична діяльність Університетської клініки.

На базі Університетської клініки відкрили стаціонарний Пункт незламності

Шевченків університет, як і вся Україна, живе та працює в умовах повномасштабної війни. Масові ракетні обстріли міста Києва часто несуть за собою тривалі перебої у роботі системи життєзабезпечення міста. Для підтримки працівників, студентів та мешканців Голосіївського району у військову годину Університет, за сприяння народного депутата Андрія Геруса, організував роботу із забезпечення функціонування стаційарного пункту незламності на базі Університетської клініки, розташованої поряд зі Студентським містечком біля густонаселеної частини Голосіївського району.

Відкриваючи пункт, ректор Університету Володимир Бугров зазначив, що «колектив Університетської клініки доклав чимало зусиль, аби все привести до ладу. Зроблено велику, сумлінну роботу. Але це той рідкісний випадок, коли я бажаю, аби цим не довелося часто користуватися». Ректор побажав якнайшвидшої победи Україні в цій страшній війні. «Минувши рік. Це багато чи мало? Це дуже багато. Як добре, що ми вистояли. Як добре, що ми не припинили роботу, бо починати було б дуже складно. Дякую кожному з вас! Переконань, переможемо!»

Площа Пункту незламності становить 235 м.кв., одночасно він може прийняти до 100 осіб. Пункт обладнань засобами автономної генерації електроенергії та опалення, доступом до Інтернету (термінал супутникового зв'язку Starlink), запасом питної води та іншим необхідним інвентарем. Також пункт має  спеціальні медичні ліжка , надані польськими партнерами як гуманітарна допомога. За потреби медичну допомогу надаватиме чергова бригада Університетської клініки.

Пункт незламності працюватиме в ефективній взаємодії з Голосіївським управлінням поліції ГУНП у місті Києві.

За матеріалами: Центр комунікацій

© 2019 Університетська клініка Київського національного університету ім. Тараса Шевченка