csn1171.jpg

Науково-педагогічна діяльністьПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ

Під час навчання студенти проводять курацію хворих, які перебувають на денному стаціонарному лікуванні в університетській клініці, також беруть участь у професорських обходах, розборах та обговореннях складних клінічних випадків. Вони мають можливість бути присутніми при виконанні широкого спектру лікувально-діагностичних процедур, які є в арсеналі Університетської клініки.

Акцентується увага на практичну підготовку студентів. Мають можливість спостерігати за роботою лікаря на прийомі, оглядати, виставляти попередній діагноз та складати план обстеження та лікування, брати участь в профілактичних оглядах, працювати з медичною документацією.

Навчання відбувається з використанням прогресивних методик, розвиваються засоби телемедицини, створена можливість зв’язку з віддаленими базами шляхом відео-інтернет-конференцій, проводяться інтернет-консультації, дистанційне навчання.

Студенти маютимуть можливість відпрацювати виконання практичних навиків у навчально-тренувальному центрі, який буде створений в Університетській клініці, під час практичних занять. Матеріально-технічна база центру щорічно поповнюється новими приладами, обладнанням та медичними тренажерами. Планується застосування сучасного манекен-тренажеру для серцево-легеневої реанімації з світловою індикацією правильності виконання процедури та можливістю виконання реанімації в режимі реального часу. Також цей прилад буде застосовуватись у реабілітації пацієнтів кардіо-респіраторного профілю.

Лікарі постійно вдосконалюють свій рівень на науково-медичних конференціях, на курсах підвищення кваліфікації тематичного вдосконалення лікарів.
cta-logo

МЕДИЧНІ КУРСИ

Навчання та практика

© 2019 Університетська клініка Київського національного університету ім. Тараса Шевченка