Підрозділи клініки

УЗД дослідження

УЗД дослідження в клініці виконуються на ультразвуковому стаціонарному сканері експертного класу.
На ультразвуковому апараті можливо пройти всі необхідні діагностичні дослідження - починаючи від сканування абдомінальних органів і закінчуючи поглибленими дослідженнями в кардіології. Технічні можливості приладу дозволяють виявляти освіти розміром менше 2 міліметрів.

Відмітною властивістю сканера нового покоління є висока проникаюча здатність, що дозволяє отримувати якісне і контрастне зображення найглибших структур. Це дає можливість проводити діагностику захворювань раніше неможливих при ультразвуковому дослідженні.

Завдяки використанню сучасних ультразвукових технологій, отримані результати дослідження за важливістю і точності цілком порівнянні з даними отриманими за допомогою магнітно-резонансної томографії (МРТ) та комп'ютерної томографії (КТ).

Ультразвуковий сканер комплектується декількома типами датчиків для дослідження через шкірні покриви і внутрішні порожнини (вагінальна і ректальна сонографія).

Визначити стан внутрішніх органів допоможуть спеціалізовані режими і технології - кольоровий і енергетичний допплер, еластографія, оцінка комплексу «інтиму-медіа», 3D візуалізація.
Особливістю планшетного УЗД сканера - можливість поглиблених дослідження шкіри і підшкірних структур високочастотним випромінюванням в 22 МГц. Високочастотна сонографія дозволяє оцінювати загальний стан шкіри і кровоносних судин, діагностувати доброякісні та злоякісні новоутворення і багато іншого.

Медичні працівники

У нас чудова команда висококваліфікованих, досвідчених та неймовірно мотивованих медичних працівників. Ми підтримуємо безпрецедентний досвід, який відповідає вашим очікуванням, потребам та стандартам. Познайомтесь із нашими медичними працівниками тут.
Готліб Володимир Андрійович

Готліб Володимир Андрійович

Лікар з ультразвукової діагностики вищої кваліфікаційної категорії

Калькулятор допоможе розрахувати загальну вартість платних послуг

© 2019 Університетська клініка Київського національного університету ім. Тараса Шевченка