Підрозділи клініки

Терапія

Для деяких людей терапевт - лікар, який лікує простудні захворювання. Але, насправді в сферу його послуг входить проведення терапії різних хвороб.
В кожному медичному закладі є кабінет терапевта. Даний фахівець володіє знаннями в області багатьох внутрішніх захворювань. Приходячи на консультацію терапевта, пацієнту часом важко висловити чітко те, що він відчуває. Тому лікар відправляє хворого на здачу додаткових аналізів, або до більш вузького спеціаліста.
На прийом до терапевта слід записатися в випадках не специфічних симптомів якоїсь однієї хвороби: при постійної втомі, болю в різних частинах тіла, або в хребці, знижена концентрація уваги, пам'яті, зміна в крові або сечі. Важливо, при появі будь-яких змін, не зволікати, так як захворювання можуть привести до хронічної форми, що значно ускладнює процес лікування.
Головне завдання терапевта виявити на ранніх стадіях захворювання, а також проведення профілактичних заходів більш серйозних хвороб.

Медичні працівники

У нас чудова команда висококваліфікованих, досвідчених та неймовірно мотивованих медичних працівників. Ми підтримуємо безпрецедентний досвід, який відповідає вашим очікуванням, потребам та стандартам. Познайомтесь із нашими медичними працівниками тут.
Вознюк Алла Василівна

Вознюк Алла Василівна

Лікар терапевт другої кваліфікаційної категорії

Крушельницька Олена Юріївна

Крушельницька Олена Юріївна

Лікар терапевт вищої кваліфікаційної категорії

Калькулятор допоможе розрахувати загальну вартість платних послуг

© 2019 Університетська клініка Київського національного університету ім. Тараса Шевченка