Підрозділи клініки

Стоматологія

Стоматологія - наука, що вивчає будову, функції, норму і патологію порожнини рота і щелепно-лицевої ділянки.
Стоматологічна наука - це комплексний підхід до дослідження, виявлення та лікування стоматологічних захворювань, які стоять за межею медичної норми і запускають цілий комплекс патологічний станів.
В даний час стоматологія зробила крок далеко вперед. Стала можливою імплантація зубів і відновлення навіть дуже сильно зруйнованого зуба, з'явилися якісні пломбувальні матеріали і сучасні інструменти для лікування зубів. При цьому імплантація зубів можлива як при одиничної втрати зуба, так і при повній їх відсутності, для цього використовують технологію вживлення штучного кореня в кісткову тканину щелепи - зубних імплантів, що дає можливість відновити сегменти зубного ряду зубними імплантами без порушення цілісності та функціональності поруч стоять здорових зубів.
Захворювання зубів є найбільш поширеними хворобами людини. За статистичними даними, більше 90% населення земної кулі страждає хворобами зубів. Настільки значне поширення цієї недуги ставить перед органами охорони здоров'я завдання, спрямовані на розробку заходів профілактики виникнення хвороб зубів, вдосконалення методів лікування, вивчення причин, що породжують ці захворювання. До хвороб зуба відносяться карієс, пульпіт, періодонтит. Крім того, в клініці зустрічаються прояви різних форм недостатності емалі та дентину (гіпоплазія, клиновидний дефект, стирання зубів), які мають зовсім іншу етіологію і клініку.

Медичні працівники

У нас чудова команда висококваліфікованих, досвідчених та неймовірно мотивованих медичних працівників. Ми підтримуємо безпрецедентний досвід, який відповідає вашим очікуванням, потребам та стандартам. Познайомтесь із нашими медичними працівниками тут.
Бродецький Сергій Борисович

Бродецький Сергій Борисович

Лікар-стоматолог-терапевт, вищої кваліфікаційної категорії

Калькулятор допоможе розрахувати загальну вартість платних послуг

© 2019 Університетська клініка Київського національного університету ім. Тараса Шевченка