Підрозділи клініки

Ренгенологія

Одним з найважливіших методів діагностики патологій в організмі є рентгенологічне дослідження. Рентгенівські знімки необхідні для діагностування різних травм і переломів.
Травмовану людину обов'язково потрібно досліджувати на наявність життєво - небезпечних ушкоджень.
Рентген надасть неоціненну допомогу, коли необхідно вчасно виключити наявність в організмі чужорідних тіл. Так само дослідження за допомогою рентгенологічних променів допоможе виявити ту чи іншу патологію внутрішніх органів, тим самим розпізнати причину і ступінь захворювання більш детально, ніж тільки при клінічному огляді.
У нашій клініці Вам запропонують свої послуги кваліфіковані лікарі ортопеди і рентгенологи. Встановлений в нашій клініці цифровий рентгенологічний апарат забезпечить високу якість знімків, а наявність спеціальних захисних фартухів і рукавичок - максимальний захист від рентгенівських променів.
Наш цифровий рентген апарат дає можливість подальшої обробки зображення на комп'ютері.

 

Прайс на послуги цифрової рентгенографії 

Медичні працівники

У нас чудова команда висококваліфікованих, досвідчених та неймовірно мотивованих медичних працівників. Ми підтримуємо безпрецедентний досвід, який відповідає вашим очікуванням, потребам та стандартам. Познайомтесь із нашими медичними працівниками тут.
Шевченко Віта Михайлівна

Шевченко Віта Михайлівна

лікар рентгенолог

Калькулятор допоможе розрахувати загальну вартість платних послуг

© 2019 Університетська клініка Київського національного університету ім. Тараса Шевченка