Підрозділи клініки

Психіатрія

Психіатрія - галузь клінічної медицини, що вивчає психічні розлади через призму методології медицини, методи їх діагностики, профілактики та лікування.

В Україні працює централізована система охорони психічного здоров'я, послуги надаються переважно в психіатричних клініках, і 90% фінансування направляється до психіатричних лікарень. Прослідковується недостатня кількість послуг з охорони психічного здоров'я на рівні громади, а також обмежене надання послуг з охорони психічного здоров'я та підтримки фахівцями інших медичних професій, що не спеціалізуються на охороні психічного здоров'я, такими як терапевти та сімейні лікарі.Обговорення планів з покращення охорони психічного здоров'я на національному рівні стосується надання послуг на рівні громади для підтримки осіб з проблемами з психічним здоров'ям, в тому числі інтеграції психічного здоров'я в систему первинної медичної допомоги

Медичні працівники

У нас чудова команда висококваліфікованих, досвідчених та неймовірно мотивованих медичних працівників. Ми підтримуємо безпрецедентний досвід, який відповідає вашим очікуванням, потребам та стандартам. Познайомтесь із нашими медичними працівниками тут.
Пінчук Ірина Яківна

Пінчук Ірина Яківна

Лікар психіатр, вищої кваліфікаційної категорії, доктор медичних наук

Калькулятор допоможе розрахувати загальну вартість платних послуг

© 2019 Університетська клініка Київського національного університету ім. Тараса Шевченка