Підрозділи клініки

Офтальмологія

Офтальмологія – це галузь медицини, що вивчає анатомію і фізіологію органів зору, хвороби ока, займається їх лікуванням і профілактикою.

Окремою галуззю офтальмології є ще оптометрія – це наука, що займається обстеженням і лікуванням населення, особливо дітей, з певними очними хворобами, такими як амбліопія, порушення рефракції і т.п. шляхом рефрактивної, ортоптичної, лікарської терапії, при потребі хірургічного втручання.

Ці галузі є дуже пов’язані і, за потреби, тісно співпрацюють. Наприклад, офтальмологи скеровують пацієнтів до оптометриста з метою призначення контактних лінз. І навпаки, при очних захворюваннях оптометрист скеровує пацієнта до офтальмолога.

Пацієнти, які страждають на цукровий діабет, отримають кваліфіковану допомогу і консультацію окуліста клініки. Лікар-офтальмолог розробить індивідуальну програму лікування і подальшого супроводу таких хворих.

Для корекції зору офтальмологи клініки використовують як традиційні методи (підбір окулярів, контактних лінз), так і новітні методи. Вибір способу корекції залежить від віку, статі, особливостей захворювань очей, загального стану здоров'я, професії і т.д.

При виявленні холязіона лікар-офтальмолог проведе консервативне лікування з використанням мазей, очних крапель, УВЧ-терапії, масажу століття, ін'єкцій в холязіон. Можливо оперативне видалення ущільнення.

Медичні працівники

У нас чудова команда висококваліфікованих, досвідчених та неймовірно мотивованих медичних працівників. Ми підтримуємо безпрецедентний досвід, який відповідає вашим очікуванням, потребам та стандартам. Познайомтесь із нашими медичними працівниками тут.
Журавель Алевтина Володимирівна

Журавель Алевтина Володимирівна

Лікар-офтальмолог, вищої кваліфікаційної категорії

Калькулятор допоможе розрахувати загальну вартість платних послуг

© 2019 Університетська клініка Київського національного університету ім. Тараса Шевченка