Підрозділи клініки

Невропатологія

Предметом дослідження даної науки є людина з різними відхиленнями у розвитку або стані нервової системи. Завданням невропатології як одного з розділів медичної науки є, з одного боку, встановлення тих закономірностей, які призводять до розладу нервової системи, з іншого - визначення цих відхилень для вибору методів лікування, навчання і виховання. Завдання лікаря-невропатолога полягає у виявленні захворювання і надання допомоги хворому.

Найчастіше лікаря-невропатолога називають також неврологом, що є не зовсім вірним. Адже в неврологію, крім невропатології, входять також такі дисципліни, як психіатрія, нейрохірургія, нейрофізіологія та інші. У завдання невропатології входить вивчення симптомів, причин і природи збоїв в нервовій системі. Тобто, функції лікаря-невропатолога передбачають лікування хвороб периферичної нервової системи та центральної - спинного і головного мозку.

Нервових хвороб існує чимало - їх прояв може здійснюватися у вигляді судом, болів, паралічу. Виробляючи ретельне обстеження, яке здатна провести клініка неврології, невропатолог виявляє причину хвороби.
Їх також може бути багато - пухлина мозку, епілепсія, інсульт та інші. При порушенні центральної або периферійної нервової системи людині властиво поява психічних порушень. Тут також розумним буде проходження обстеження. Наприклад, звернення до узі-центр для дослідження нервової системи.
Найчастіше проблеми такого характеру починаються з звичайного головного болю і людина не надає їм особливого значення, уникаючи походу до лікаря і заглушаючи головний біль таблетками. Але ж виникнення головного болю може виникати періодично і регулярно через що відбуваються судинних змін, з'являються тривожний стан, депресії.
Плюс до цього піддається негативному впливу і опорно-рухового апарату. Зазвичай до симптомів при збої в нервовій системі відносяться біль в голові і лівій стороні грудей, втома і невидержіваніе сильних фізичних навантажень, порушення серцевого ритму, зниження артеріального тиску.
При цьому, таким пацієнтам також властиві надмірна дратівливість і втрата сну. Не виключено поява різких перепадів настрою і непритомності.

Медичні працівники

У нас чудова команда висококваліфікованих, досвідчених та неймовірно мотивованих медичних працівників. Ми підтримуємо безпрецедентний досвід, який відповідає вашим очікуванням, потребам та стандартам. Познайомтесь із нашими медичними працівниками тут.
Сергієнко Олександр Володимирович

Сергієнко Олександр Володимирович

Лікар невропатолог вищої категорії, кандидат медичних наук

Козлов Ярослав Володимирович

Козлов Ярослав Володимирович

Лікар невропатолог, вищої кваліфікаційної категорії

Калькулятор допоможе розрахувати загальну вартість платних послуг

© 2019 Університетська клініка Київського національного університету ім. Тараса Шевченка